Na podstawie uzyskanych punktów we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży (odpowiednio 25% sumy uzyskanych pkt. za kat.juniora, 50% sumy uzyskanych punktów za kat. juniora młodszego oraz 100% sumy uzyskanych punktów za młodzika) rozdysponowano miejsca w kadrze wojewódzkiej młodzików. Dodatkowo przyjęto zasadę, iż zawodnicy pierwszego roku młodzika w roku 2016, którzy uzyskali klasę II automatycznie otrzymają miejsce w kadrze, a pozostałe miejsca są przyznawane według klucza.

Przydział miejsc wygląda następująco.

Klub Liczba zawodników
AZS OŚ Poznań 2
UKS Orkan Środa Wlkp. 10
KS Gwardia Piła 9
SL Olimpia Poznań 3
MKS Juvenia Puszczykowo 11
LUKS Orkan Września 8
WMLKS Nadodrze Powodowo 5
PLKS Gwda Piła 6
MUKS Kadet Rawicz 5
UKS 12 Kalisz 4
LKS Orkan Ostrzeszów 4
MKS Baszta Szamotuły 3
UKS Achilles Leszno 4
LKS Maraton Turek 2
KS Stal Ostrów Wlkp. 3
UMKS Iskra Wolsztyn 4
LKS OSiR Pleszew 2
UKS Skoczek Skoki 0
UKS Przełaj Żerków 3
LKS Sana Kościan 1
UKS Gimnazjon Suchy Las 1
UKS Dziewiątka OSRiR Kalisz 1
UKS Olimp Duszniki 1
UKS Skoczek Władysławów 1
KS Energetyk Poznań 1
LKLA Krokus Astromal Leszno 1
MUKS Szok Bojanowo 1
MKS Gniezno 1
UKS Sprinter Słodków 1
UKS Halszka Szamotuły 1

                                                                                                              Razem 99 miejsc

     Obecnie opierając się na danych z poprzedniego jako wstępne założenie przyjęliśmy, iż Wielkopolska najprawdopodobniej,  tak jak w poprzednim sezonie  będzie dysponować około 92 miejscami w kadrze młodzików po 21 dni. Przy założeniu, iż okres  tak jak w poprzednich sezonach skrócimy do 19 dni zyskamy kilka dodatkowych miejsc, co docelowo, pozwoli nam na uzyskanie około 100 miejsc. Natomiast kwota dofinansowania za dzień  będzie wynosić około 40 PLN brutto (czekamy na rozstrzygniecie konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki -/26.01/ – jeżeli liczba osób w kadrze oraz dofinansowanie będzie większe to wtedy niezwłoczne dokonamy weryfikacji).

     W przypadku dodatkowych miejsc w kadrze  WZLA zastrzega sobie pierwszeństwo w przydzieleniu miejsc klubom, które uzyskały mniejszą liczbę w ogólnej punktacji, lecz wykazują aktywność w szkoleniu młodzików. Dodatkowe miejsca zostaną przydzielone w ciągu dwóch dni.

     Liczba dni szkolenia w roku dla młodzika to 19 dni.  Planujemy dwie akcje obozowe zimową podczas ferii zimowych oraz letnią  – miesiąc sierpień (najlepiej w podziale mniej więcej 9 dni +10 dni).
Do wykazania kosztu własnego tak jak w latach poprzednich można przedstawić Wolontariat: Instruktor 90 pln, Trener II klasy –  100 pln, I klasy –  110 pln / dzień

Minimalna liczba klubów organizujących  wspólnie obóz to 2  podmioty (kluby sportowe).

     W związku z krótkim terminem zgłaszania zawodników na pierwszą akcję obozową proszę do końca tygodnia (20.01) przesłać na adres internetowy: wieruszewski.rafal@wp.pl, (tel. 609198868) wszystkich dokumentów według wykazu na stronie WSS.

Zgłoszenia

Bardzo ważne !

    Potwierdzeniem zgłoszenia zawodników do kadry wojewódzkiej młodzików  jest zarejestrowanie zawodnika w panelu na stronie dom-tel (Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj. Wielkopolskiego 2017 Poznań, 2017), w przeciwnym razie zawodnik nie zostanie ujęty w kadrze. Zgłoszenia zawodników z licencjami za rok 2017 oraz 2016 (licencje za rok 2016 tylko do 31.03).

Uwaga !

Zawodników rezerwowych do kadry proszę zgłaszać zaznaczając w panelu PK  (tak jak zgłaszamy zawodnika PK)

Płatności !

Faktury za zimową akcję obozową będą rozliczane/ zapłacone dopiero w końcu marca  lub na początku kwietnia 2017 roku (ze względu na późny termin ogłoszenia konkursu).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.