Podczas odbywających się w Toruniu Mistrzostw Polski U20 reprezentanci Wielkopolski zdobyli 13 medali oraz wiele miejsc w finałach.  Uzyskano wiele wartościowych wyników. Medale zdobyli zawodnicy:

Srebrne medale zdobyli:

sztafeta 4x100m M –  MKS Juvenia Puszczykowo w składzie A.Zdrojewski, B. Zieliński, D.Bogaczyński, J. Olejniczak

Kamil Szwancar rzut oszczepem (Orkan Września) trener Przemysław Pawlak

Brązowe medale zdobyli:

Roch Goszczyński 3000m (AZS Poznań) trener Jan Granda

Nikodem Wylęga 400m ppł (LKS Okran Ostrzeszów) trener Marek Nalepa

Maria Hofman 800m (SL  Olimpia Poznań) trener Magdalena Bytniewska

Najlepszym klubem w z wielkopolski z dorobkiem 94 pkt. był MKS Juvenia Puszczykowo który uplasował się tuż za podium zajmując IV m. Cała wielkopolska zdobyła 565 pkt. i to dało nam miano najlepszego województwa w Polsce podczas MP U20 w 2017r.

Kilkoro naszych reprezentantów zakwalifikowało się do Reprezentacji Polski na ME U20 w Grosetto: Klaudia Adamek 100m, 4x100m (Gwardia Piła), Patrycja Skoczylas skok wzwyż (UKS 12 Kalisz), Patrycja Maciejewska rzut młotem (UKA Achilles Leszno, Susana Lechele 4x100m (Gwardia Piła), Tymoteusz Zimny 400m, 4x400m (Baszta Szamotuły), Nikodem Dworczak 3000m prz. (Nadodrze Powodowo), Mikołaj Jakóbczak 10bój (Orkan Ostrzeszów) oraz Adrian Wesela 4x100m (Orkan Środa Wlkp.)

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy a uczestnikom ME życzymy powodzenia w Grosetto.