Szanowni Trenerzy

Jak co roku zawodnicy ZKN Wielkopolska zostali poddani ocenie skuteczności wynikowej jak i startowej (najlepszy wynik w sezonie i miejsce zawodnika na MP w danej kategorii). Wobec  takiej oceny PZLA zastrzega sobie możliwość korekty finansowej (in minus) w granicach 10% w budżecie przeznaczonym na akcje szkoleniowe. Pomimo, że zawodnicy ZKN Wielkopolska zostali ocenieni najlepiej z pośród wszystkich województw, to i tak budżet został umniejszony o 8000 zł co w porównaniu do innych województw jest procentowo najmniejszą korektą.

Jednak skutkiem tych „cięć” jest brak środków na przeprowadzenie akcji w pełnym – planowanym wymiarze. Sposobem, na zamkniecie poszczególnych budżetów obozów listopadowych bez zmian ich długości, są dopłaty (zawodników lub klubów), które obciążą tylko te osoby, co do których ocena była negatywna.

I tak:

  1. Zawodnicy ocenieni pozytywnie jadą na obóz nadal bezpłatnie
  2. Zawodnicy, którzy zostali ocenieni negatywnie za jedną ze składowych tj. wynik w sezonie lub miejsce na imprezie głównej muszą dopłacić 25% kosztu obozu.
  3. Zawodnicy ocenieni negatywnie za obie składowe muszą ponieść 50% kosztów obozu.

Tabele przygotowane przez poszczególnych trenerów bloków konkurencji pokazują kto, z jakiego powodu i z jakimi kosztami powinien się liczyć potwierdzając swój przyjazd na obóz.

Nadmienię również, że jesteśmy jednym z nielicznych województw gdzie większość akcji szkoleniowych ZKN (dawniej kadr wojewódzkich) jest bez dopłat.

W związku z planowanymi akcjami ( przygotowaniem budżetu) bardzo proszę o jak najszybsze (do końca października) potwierdzenie uczestnictwa  zawodników  w zgrupowaniach.

Uwaga! – Dopłaty za obóz muszą zostać uiszczone pierwszego dnia obozu! – w przeciwnym razie zawodnik nie zostanie przyjęty na zgrupowanie

Jarosław Jagaciak

Sprint – Szklarska Poręba – dopłaty
Skoki – Szklarska Poręba -17-26.11.2017
Wytrzymałość – Sieraków – 10-19.11.2017
Rzuty – Cetniewo -10-19.11.2017

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.