W Bydgoszczy (na terenie hali WKS „Zawisza”) w dniach 3-4 listopada br., na wzór ubiegłych lat, odbędą się badania zawodników proponowanych do ZKN woj. Wielkopolskiego.

Badania nie są równoznaczne z przyjęciem do ZKN. Jednak brak tych badań automatycznie zamyka drogę do dalszego postępowania kwalifikacyjnego kadry i tym samym szkolenia na obozach wojewódzkich w roku 2019.

Badania będą przeprowadzane w dwóch grupach tj. popołudniowej w dniu 3.11 (sobota ) i ranno-dopołudniowej w dniu 4.11 (niedziela). Sesja popołudniowa w sobotę rozpocznie się około godz. 13:30 (do przebadania ok 60 zawodników). Natomiast badania w niedzielę 4.11 rozpoczną się od godz. 9:00 i potrwają do popołudnia (do przebadania ok. 140 zawodników). Zawodnicy powinni przybyć na badania zgodnie z podziałem (grupy klubowe) zamieszczonym na liście poniżej. Dodatkowo badaniom poddani będą zawodnicy ośrodków GSU (LDK) – lista zawodników znajduje się w drugiej zakładce pliku (nazwiska zawodników mogą się powielać z listą główną). Dla części zawodników tegorocznej kadry (zaznaczonych na żółto) , którzy uzyskali w bieżącym sezonie minima PZLA  ok. 60 osób możliwe jest zamówienie bezpłatnego obiadu po uprzednim imiennym zgłoszeniu tego  mailowo lub telefonicznie w WZLA do dnia 31.10 br.. Dla badanych zawodników nie przewiduje się noclegów.

Zbiorowa lista powołanych zawodników (wg klubów) : ZAKTUALIZOWANA!!!

Lista zawodników powołanych na badania ZKNJiM w Bydgoszczy w dniach 3-4.11.2018

Koszty dojazdu na badania ponoszą zawodnicy  lub kluby.

Prosimy kluby macierzyste o zapewnienie opieki zawodnikom (szczególnie najmłodszym) na czas podróży i badań.

Trener koordynator

Jarosław Jagaciak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.