Zgrupowania ZKN
Listy zawodników powołanych na zgrupowanie grupy sprint oraz skoki, które odbędzie się w dniach 01-09.08.2020 w Słubicach:
Lista-uczestników-na-obóz-ZKNJiM-Słubice-sprintPobierz
Lista-uczestników-na-obóz-ZKNJiM-Słubice-skokiPobierz
Potwierdzenia wzięcia udziału w zgrupowaniu...
Zgrupowania ZKN
Listy zawodników powołanych na zgrupowanie grupy sprint oraz skoki, które odbędzie się w dniach 05-14.07.2020 w Bydgoszczy.
SPRINTPobierz
SKOKIPobierz
Potwierdzenia wzięcia udziału w zgrupowaniu należy...
Zgrupowania ZKN
Przedstawiamy listy zawodników powołanych na zgrupowania Zaplecza Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w okresie ferii zimowych.
WYTRZYMAŁOŚĆ
WYTRZYMAŁOŚĆ-Szklarska-Poręba-25.1-02.02.2020Pobierz
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 25.01.-02.02.2020 w...
Wielkopolska Rada Trenerów
Uprzejmie informujemy, że
Wojewódzka Rada Trenerów WZLA w Poznaniu działa w następującym składzie:
Ignacy Krzewiński –
przewodniczący
Mieczysław Kaczor –
wiceprzewodniczący
Lucyna Chmielarz- sekretarz
Tomasz Szymkowiak- członek
Konferencja Trenerów WZLA
W dniach 6-7 grudnia 2019 roku w murach Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Żerkowie odbyła się doroczna Konferencja Metodyczno-Szkoleniowa Trenerów Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki. Gościem specjalnym był Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki dr Henryk Olszewski.
Prognozowany podział miejsc Kadry Wojewódzkiej Młodzików w 2020 roku oraz kryteria powoływania zawodników do...
Na podstawie zeszłorocznych założeń oraz na podstawie punktów uzyskanych przez wielkopolskie kluby w roku 2019 przestawiamy wstępną symulację liczby zawodników KWM dla poszczególnych klubów.
Kryteria pozostają takie same jak w zeszłym roku:
Konferencja metodyczno-szkoleniowa WZLA, Żerków 6-7.12.2019
Serdecznie zapraszamy trenerów zrzeszonych w szczególności WZLA i programach przez nas realizowanych do wzięcia udziału w konferencji metodyczno-szkoleniowej, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia w gościnnych progach Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Żerkowie.
Zgrupowania ZKN
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie ZKN WYTRZYMAŁOŚĆ w Sierakowie w dniach 1017.11.2019:
Wytrzymałość 10-17.11.2019 SierakówPobierz
Potwierdzenie obecności na zgrupowaniu telefonicznie do dnia 05.11.2019 u trenera Jana Grendy.
Badania zawodników proponowanych do ZKNJiM – Bydgoszcz 26-27.10.2019
W Bydgoszczy (na terenie hali WKS „Zawisza”) w dniach 26-27 października br., na wzór ubiegłych lat, odbędą się badania zawodników proponowanych do ZKN woj. Wielkopolskiego.
Badania nie są równoznaczne z przyjęciem do ZKN....
Zgrupowania ZKNJiM sprint i skoki
Przedstawiamy listy zawodników i zawodniczek powołanych na zgrupowanie Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców PZLA grup skoki i sprint, które odbędzie się w dniach 23.06-01.07.2019 w Słubicach:
Słubice - ZKN sprint
Słubice - ZKN skoki
Miejsce zgrupowania: OSiR ul. Sportowa 1
Potwierdzenie udziału...
Zgrupowanie ZKNJiM w rzutach
Przedstawiamy listę zawodników powołanych na zgrupowanie grupy RZUTY we Władysławowie w dniach 03-12.06.2019:
Lista zawodników ZKNJiM-rzuty (Władysławowo 3-12.06.19r.)
Szczegółowe informacje w załączniku.
Miejsce zgrupowania: COS OPO Cetniewo im. Feliksa Stamma
Potwierdzenie udziału w zgrupowaniu u trenera bloku Przemysława Pawlaka telefonicznie lub mailowo.
–...
Wyniki Nestle Cup eliminacje
We Wrześnii w dniu 19.05 na stadionie lekkoatletycznym we Wrześni (Zesól szkół ZSTiO) odbyły się eliminacje Nestle Cup. W zawodach uczestniczyło ponad 200 dzieci w kategoriach U12, U14 oraz U16. Zawodnicy kategorii...
Eliminacje Nestle Cup we Wrześni w dniu 19.05.2019
We Wrześnii w dniu 19.05 na stadionie lekkoatletycznym we Wrześni (Zesól Szkół ZSTiO) odbędą się eliminacje Nestle Cup. Zawodnicy kategorii U12 będą startowali we wszystkich konkurencjach przewidzianych dla tej kategorii wiekowej...
Zgrupowania ZKNJiM
Przedstawiamy listy zawodników i zawodniczek powołanych na zgrupowanie Zaplecza Kadry narodowej Juniorów i Młodzieżowców PZLA grup skoki i sprint, które odbędzie się w dniach 12-19.04.2019 w Grudziądzu:
Skoki Grudziądz 12-19.04.2019
Sprint Grudziądz 12-19.04.2019
Miejsce zgrupowania: Zespół Placówek Młodzieżowych Bursa w Grudziądzu ul....
Zgrupowanie ZKNJiM Wytrzymałość
Przedstawiamy listę zawodników powołanych na zgrupowanie ZKNJiM bloku wytrzymałość, które odbędzie się w dniach 15-24.02.3019 w Sierakowie:
190215WytrzymałośćSieraków
Potwierdzenie obecności na zgrupowaniu telefonicznie do dnia 11.02.2019 u trenera Jana Grendy.
Podstawą przyjęcia na zgrupowanie jest okazanie ważnej na cały czas trwania obozu...