Już w sobotę 20 stycznia spotykamy się w Kaliszu na Halowych Mistrzostwach Wielkopolski u16 oraz mityngu.
Zawody rozpoczną się chodem o godz. 10:30, konkurencje biegowe zaplanowane są na godzinę 11:00 natomiast techniczne, rozpoczną się o godz. 15:00. Projekt programu minutowego przygotowany jest dość realnie, jednak może ulec przyspieszeniu – proszę słuchać komunikatów w czasie trwania zawodów.

W ostatnich dniach uruchomiliśmy nowy – bardziej funkcjonalny kalendarz – zapraszamy do korzystania. Właśnie tam będą się od tego roku pojawiać wszystkie regulaminy, programy minutowe oraz wyniki zawodów.

Poniżej krótka instrukcja korzystania z kalendarza:

Do kalendarza można przejść ze strony głównej na dwa sposoby
1) przez zakładkę:
2) przez kliknięcie w obrazek:
Przechodzimy tym samym do kalendarza, w którym po prawej stronie przy zawodach będą się pojawiać właściwe dokumenty. Aby poprać np. program minutowy zawodów w Kaliszu wystarczy kliknąć w odpowiedni odnośnik i pobrać/otworzyć plik:
Dzięki temu wszystkie pliki dotyczące zawodów będą zarchiwizowane w jednym miejscu, co ułatwi dostęp do nich a strona główna będzie bardziej przejrzysta (dotychczas do każdych zawodów zamieszczaliśmy od 1 do 3 wpisów przez co ważne informacje dotyczące spraw organizacyjno-szkoleniowych ginęły).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.